CETAD Cinsellik ve Cinsel İşlev Bozuklukları Temel Eğitimi 1.Kısımı; 24-26 Kasım 2023 "Eğitimin kontenjanı dolmuştur"

24 Kasım 2023 / cetad.org.tr

CİNSELLİK VE CİNSEL İŞLEV BOZUKLUKLARI TEMEL EĞİTİMİ DUYURUSU

Cinsellik ve Cinsel İşlev Bozuklukları Temel Eğitim 1.Kısım Tarihi: Cinsellik ve cinsel sorunlara genel yaklaşım, cinsel gelişim, kimlik ve cinsellik (21,5 saat) (3 gün)

24 - 26 Kasım 2023

  • Kayıtlarımız kontenjan ile sınırlıdır. Duyuru sonrasında yapacağınız başvuru tarihi esas alınacaktır.
  • Temel Eğitim 1.Kısım online tabanlı olarak yapılacaktır.

Temel Eğitim 2.Kısım Tarihi: Cinsel öykü alma, değerlendirme yöntemleri, cinsel işlev bozuklukları genel bilgisi, cinsel soruna tanısal yaklaşım, cinsel travma ve multidisipliner bakış (25,5 saat) (3 gün)

15 - 17 Aralık 2023

  • Temel Eğitim 2.Kısım online tabanlı olarak yapılacaktır.

BİLGİ: Cinsellik ve Cinsel İşlev Bozuklukları Temel Eğitimi; 1.Kısım ve 2.Kısım olmak üzere toplam 6 günden oluşmaktadır. Katılım belgesi; 6 günlük temel eğitimin tümünü (1.Kısım ve 2.Kısım) tamamlayan katılımcılara verilmektedir.

ÖNEMLİ HATIRLATMA: Temel Eğitim, 1.Kısım ve 2.Kısım olmak üzere bir bütünlük oluşturduğundan 1.Kısım’dan sonra 2.Kısım’a devam edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle Temel Eğitim 1.Kısım için başvuran adayların bu duyuruda yer alan Temel Eğitim 2.Kısım tarihinin kendileri için uygun olup olmadığını kontrol ederek başvurmaları beklenir. Eğer 2.Kısım tarihi sizler için uygun değilse Temel Eğitimin bütünü için uygun olduğunuzda başvurmanız istenmektedir.

BAŞVURU DETAYLARI:

  • Başvurmak isteyenlerin, yukarıda tarihleri belirtilmiş olan Temel Eğitim 1.Kısımlar’dan hangisine katılmak istediklerini 13 Ekim 2023 Cuma gününe kadar [email protected] adresine detaylı özgeçmişleri, iletişim bilgileri ve T.C. Kimlik numaraları ile birlikte bildirmeleri gerekmektedir.
  • Belirtilen tarihten önce kontenjan dolduğu takdirde kayıtlar kapatılacaktır.
  • Cinsellik ve Cinsel İşlev Bozuklukları Temel Eğitimi’nin her 3 günlük bölümünde 2’şer saati, 6 günlük eğitimin tamamında 4 saati aşan devamsızlıklarda katılım belgesi verilmez.
  • Temel Eğitim 1.Kısımın ilk günü devamsızlık kabul edilmez.
  • Her aday başvurduğunda yukarıdaki tüm koşulları ve eğitim komisyonunca verilecek kararları kabul etmiş sayılır.

ÖDEME VE ÜCRET HAKKINDA:

Detaylı özgeçmişiniz ile yapacağınız başvurunuza istinaden ödeme ve diğer detaylar ile ilgili bilgiler tarafınıza iletilecektir.